Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Son güncelleme: 2019-08-29
Lütfen şartlar ve koşullar bölümünü ("sözleşme") dikkatle okuyunuz. "gitmesin" hizmetlerini kullanmanız (aşağıda tanımlandığı şekilde) bu sözleşmeyi onayladığınız anlamına gelecektir.
Bu sözleşme, " gitmesin " mobil uygulamamızı (herhangi bir halef uygulama veya yerine geçecek uygulamalar ile birlikte, "Uygulama") ve aynı zamanda şu an
www.gitmesin.com adresinde bulunan " gitmesin " web sitemizi kullanmanız (erişim sağlamanız da dahil) ile ilgili olarak sizin ve 1787 sokak no:20/2 daire:5 Bostanlı, Karşıyaka/İzmir adresinde bulunan ("Şirket" veya "biz") arasındadır.
Sözleşmede, uygulama ve web sitesi (içinde mevcut olan ürünler, yiyecekler, yiyecek dışı ürünler ve diğer ilanlar ile birlikte) "Hizmet" olarak ifade edilmektedir. Bu sözleşmenin, iş bu vesile ile şirket tarafından hizmet aracılığıyla bildirilen veya herhangi başka şekilde tarafınıza sağlanan ilave hüküm ve koşulları da içerdiğini unutmayın.
Gelecekte başvurmak üzere bu terimlerin bir kopyasını yazdırmanız ve saklamanız önerilir.
Hizmeti kullanarak, bu sözleşmeyi kabul etmek, onaylamak için yasal yaşta olduğunuzu doğrulamış oluyorsunuz (Türkiye'de yasal yaş 18'dir). Yasal olarak kabul edilen yaşta değilseniz, bu sözleşmeyi yapmak için veli veya vasinizin rızası gerekeceği gibi; veli veya vasiniz de hizmetin kullanılması ile ilgili olarak sizin eylem ve ihmallerinizden dolayı sorumlulukları kabul etmiş olacaktır.
1. Değişiklikler: İşbu Sözleşme zaman zaman tarafımızca güncellenebilir. Revize edilmiş sözleşmeyi hizmet üzerinden bildirmekte dâhil, bu gibi değişiklikleri size makul iletişim araçları ile bildirim yaparak gönderebiliriz. Bu tür değişiklikler, revize edilmiş sözleşmeyi yayınlamış olduğumuz veya bu gibi değişikliklerden sizi haberdar ettiğimiz tarihten önce aramızda ortaya çıkmış olan uyuşmazlıkları içermez.
Bu sözleşmedeki güncellemelerden sonra hizmeti kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Yukarıdaki "Son Güncelleme" ifadesi, bu sözleşmenin en son ne zaman değiştirildiğini belirtir. Herhangi bir yükümlülüğümüz olmadan her daim hizmetin tamamını veya bir kısmını değiştirebilir ya da durdurabiliriz; hizmeti kullanmak için gerekli ödemeler olması durumunda ücretlendirmeleri, değiştirebileceğimizi veya kaldırabileceğimizi; bir kısım veya tüm hizmet kullanıcılarına da ayrı fırsatlar sunabileceğimizi burada bildiririz.
2. Hizmet Üzerinden Sunulan Bilgiler: Hizmet üzerinden sunduğunuz bilgiler şirketin gizlilik politikasına ("https://gitmesin.com/gizlilik-politikasi ") tabi olacaktır. Listelenen ürünler ve diğer ilanları da (aşağıda tanımlandığı üzere) içeren hizmetle ilişkili olarak sunduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğu ve olacağını ve bu tür bilgileri gerekmesi durumunda doğru şekilde saklayarak gerekmesi durumunda güncelleştireceğinizi iş burada kabul, beyan ve tekeffül etmiş olursunuz.
3. Güvenlik Önerileri: https://gitmesin.com/guvenlik-onerilerimiz adresinde bulunan ve zaman zaman tarafımızca güncellenen güvenlik önerilerine uyacağınızı kabul etmektesiniz. Ayrıca, https://gitmesin.com/yardim sayfasında yer alan, sık sorulan sorular başlığında yeni başlayanlar için kullanım, güvenli paylaşım hakkında, gitmesin topluluk kuralları, hesap yönetimi, ilan verme ve diğer ilan işlemleri konularını okuyup, anladığınızı ve bu konularda kurallara uygun davranacağınızı kabul etmektesiniz.
"gitmesin" servisleri ve / veya uygulamaları, herhangi bir kullanıcı gönderisi veya platform, hizmetler ve / veya uygulamayı kullanımınız sırasında size sunulan diğer bilgileri kontrol etmemektedir. Sonuç olarak, gitmesin, herhangi bir kullanıcı gönderimi ya da size sunulan yiyecek ve yiyecek dışı ürünlerin paylaşılması, satılması veya satın alınması hizmeti aracılığıyla sunulan herhangi bir bilginin doğruluğunu, güvenilirliğini, uygunluğunu veya hiçbirinin garantisini vermez veya garanti etmez.

4. Kayıt; Kullanıcı Adları ve Parolalar: Hizmetin tümünü veya bir kısmını kullanabilmek için kayıt yaptırmanız gerekebilir. Kayıt sırasında bize vermiş olduğunuz kullanıcı adı, şifre veya diğer bilgileri reddedebilir veya değiştirmenizi talep edebiliriz. Kullanıcı adınız ve şifreniz hesabınızın bilgileridir ve tarafınızdan gizli tutulmalıdır. Hesap bilgilerinizi kullanarak kaydettiğiniz tüm hesaplardaki tüm faaliyetlerden sorumlu olduğunuzu hatırlatırız.
Uygulama aracılığıyla veya uygulama ile ilgili yapılan herhangi bir iletişimin içeriği de dahil olmak üzere, uygulamayı kullanımınızla gerçekleştirilen tüm faaliyetlerden tek başına sizin sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.
Hesap bilgilerinizin gizliliğinin ihlal edildiğine inanıyorsanız bize derhal bildirimde bulunmalısınız. Eğer bir sosyal medya ağı kullanarak kaydolursanız, bizi kayıt işlemleriniz ile bağlantılı olan sosyal medya ağından edindiğimiz bilgilerinize Gizlilik Politikamıza uygun olarak erişmeye, kullanmaya, ifşa etmeye ve saklamaya dair yetkilendirmiş olursunuz.
5. Ürün İlanları:
"gitmesin" yönetimi olarak aşağıdaki davranışları kabul etmediğimizi, aşağıdaki durumlar ile karşılaşılan durumlarda gerekli yasal mercilerle konuyu paylaşacağımızı belirtmek isteriz.
1. Herhangi bir gruba veya bireye karşı ırkçılığı, bağnazlığı, nefreti, veya herhangi bir türde fiziksel zararı teşvik etmek;
2. Taciz veya başka bir kişinin tacizini savunmak;
3. Pornografik veya cinsel içerikli materyali göstermek;
4. Kötü niyetli, tehdit edici, müstehcen, küçük düşürücü veya iftira içeren davranışları teşvik etmek;
5. Herhangi bir yasa dışı etkinliği teşvik etmek;
6. Bir başkasının mahremiyetini ihlal etmek veya bilgisayar virüsleri sağlamak veya oluşturmak dahil, yasa dışı faaliyetler hakkında eğitici bilgiler sağlamak;
7. Yanlış veya yanıltıcı olduğunu bildiğiniz veya inandığınız bilgileri teşvik etmek veya içermek;
8. "gitmesin" in önceden yazılı onayı olmadan, yarışmalar, çekilişler, takaslar, reklam ve piramit düzenleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ticari faaliyetlerde ve / veya satışlarda bulunmak veya tanıtım yapmak; veya
9. Üçüncü tarafların haklarını ihlal etmek.

Ayrıca, hizmet, kullanıcıların ürünler ve hizmetler için ilan ("Ürün İlanları") koyabilecekleri ve bunlara göz atabilecekleri bir ilan sayfası içermektedir.
BU ÜRÜNLER VE İLANLAR TARAFIMIZDAN DEĞİL, KULLANICILAR TARAFINDAN SAĞLANMAKTADIR. HERHANGİ BİR ÜRÜN, GAYRİMENKUL VEYA HİZMET PAYLAŞMAMAKTA, SATMAMAKTA, KİRALAMAMAKTA VEYA DİĞER BİR ŞEKİLDE MEVCUT KILMAMAKTAYIZ. SÖZ KONUSU İLANLAR, (İŞBU SÖZLEŞMEDE YER ALAN HÜKÜMLER DIŞINDA) ÜRÜN İLANLARI İÇİN SORUMLU VEYA MESUL DEĞİLİZ VEYA SÖZ KONUSU ÜRÜN İLANLARI ŞİRKET TARAFINDAN HERHANGİ BİR TEKLİF TEŞKİL ETMEMEKTEDİR. LÜTFEN BİR ÜRÜN İLANI SATIN ALIRKEN, PAYLAŞIRKEN, SATARKEN, KİRALARKEN VEYA KİRAYA VERİRKEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR ÜRÜN İLANINA İLİŞKİN İŞLEME İŞTİRAK EDERKEN VEYA ÜRÜN İÇİN ÖDEME YAPARKEN VEYA ALIRKEN DİKKATLİ VE SAĞDUYULU DAVRANINIZ.
Herhangi bir ürün ilanının hizmet aracılığıyla mevcut olması veya reklamının yapılması ürün ilanına veya bunun sağlayıcısına onay verdiğimiz anlamına gelmeyecektir. Herhangi bir ürün ilanına veya kullanıcıya ilişkin herhangi bir garantimiz bulunmamaktadır. Herhangi bir ürün ilanına veya ürün ilanının mevcudiyetine ilişkin bilgiler önceden bildirilmeksizin her an değiştirilebilmektedir. Ürün ilanlarının konusunun pazarlanması, tanıtımı, satışı, satın alınması, teslimatı, teslim alınması, elde bulundurulması ve kullanılması ile ilgili yürürlükte bulunan kanunları öğrenmeli ve bunlara riayet etmelisiniz. Herhangi bir nedenle herhangi bir ürün ilanını kaldırma hakkımız her zaman saklıdır.
Ürün ilanı yayınlamak ve herhangi bir ürün ilanı ile ilgili herhangi bir işlem yapmak veya herhangi bir devir gerçekleştirmek için gerekli tüm yetki ve izinlere sahip olduğunuzu ve eğer bu işlemleri yapmak için yasal olarak kabul edilen yaşta değil iseniz, uygun veli veya vasinin rızası ile gereken yetki ve izinleri sahip olduğunuzu beyan edersiniz.. Birçok ülkede yasal yaş 18 olarak kabul edilmektedir.
6. Sunumlar: Sizi kişisel olarak tanımlamak için kullanılabilecek bilgileri ürün ilanları, profil sayfalarının yaratılması, forumlara sunum yapma, sosyal medya aracılığıyla bağlanma, mesaj panoları, sohbet, yorum yapma ve hizmetin diğer interaktif kanalları aracılığıyla sunabilirsiniz (her biri "Sunum" dur). Her bir yaptığınız sunumdan sorumlusunuz. Sunumların herhangi bir üçüncü kişi tarafından kullanımı veya kötüye kullanımı (dağıtılması da dahil) üzerinde hiçbir şekilde kontrol sahibi olmadığımız gibi sorumlu da değiliz.
7. Lisans: Sunumlarınızın mülkiyeti size aittir ancak yaptığınız her bir sunum için bize size veya herhangi bir üçüncü tarafa hiçbir ilave ödeme yapılmaksızın; her bir sunumu çoğaltmak, yaymak, sunmak ve sergilemek (kamuya açık olarak veya başka bir şekilde), her bir sunumun türev çalışmalarını yaratmak, her bir sunumu uyarlamak, değiştirmek ve başka yollarla kullanmak veya bu tür sunumu şimdi bilinen veya ileride geliştirilecek herhangi bir formatta veya medyada ve herhangi bir amaçla (tanıtımlar gibi promosyon amaçlı olanlar da dahil olmak üzere) analiz etmek ve kullanmak üzere bize dünya çapında, telifsiz, tamamen ödenmiş, münhasır olmayan, sürekli, geri alınamaz, devredilebilir ve her şekilde alt lisanslanabilir (çoklu aşamalar üzerinden) bir lisans vermektesiniz.
Buna ek olarak, bize hizmete ilişkin veya başka bir şekilde bir fikir, öneri, teklif veya başka bir malzeme ("Geri Bildirim") sağlarsanız söz konusu geri bildirim, sunum olarak kabul edilecektir ve işbu vesile ile söz konusu geri bildirimin gizli olmadığını ve söz konusu geri bildirimi bize sunmanız bedelsiz, talep olmaksınız verilmiş ve herhangi bir sınırlı olmaksızın yapılmış olduğunu, bizim üzerimizde herhangi bir yükümlülük yaratmadığını kabul ve beyan etmektesiniz.
Bu bölümde verilen bütün lisansları vermek için gerekli tüm haklara ve mülkiyete sahip olduğunuzu ve hizmet aracılığıyla veya hizmetle bağlantılı olarak sağladığınız sunumlarınızın ve bunları sunumunuzun eksiksiz ve doğru olacağını, hileli ve haksız olmadığı gibi başka herhangi bir şekilde yürürlükteki bir yasayı veya üçüncü bir tarafın hakkını ihlal etmediğini beyan ve taahhüt etmektesiniz. Her türlü "Manevi haklardan" veya da gönderiler ile ilgili malzemelerin eser sahipliği sıfatı veya bütünlükleri ile ilgili herhangi bir hukuk kavramı uyarınca yürürlükteki herhangi bir yasa altında sahip olacağınız haklarınızdan iş burada gayri kabili rücu feragat etmektesiniz.
8. Gözetim: Gönderilerinizi, hizmette görünmeden önce veya sonra (böyle bir zorunluluğumuz olmasa dahi) (doğrudan veya bir yazılım kullanarak) denetleyebilir, değerlendirebilir, değiştirebilir veya kaldırabiliriz ya da hizmete erişiminizi ve kullanımınızı değerlendirebiliriz. Gizlilik Politikamıza tabi olarak, hizmete erişiminiz ve hizmeti kullanımınız ile ilgili bilgileri herhangi bir kişiye herhangi bir neden veya amaçla açıklayabileceğimizi kabul etmektesiniz.
9. Sınırlandırılmış Haklarınız: Uygulama son kullanıcılara lisanslanır, satılmaz. İşbu sözleşmeye uymanız koşuluyla ve sadece şirket tarafından uygulamayı kullanmanıza izin verildiği süre boyunca sınırlı, münhasır olmayan, geri alınabilir, devredilemez, alt lisanslanamaz esasa dayalı olarak uygulamayı sadece kendi kullanımlarınız için sahibi olduğunuz veya kontrol ettiğiniz bir mobil cihazda kurmanıza ve kullanmanıza burada izin vermekteyiz. İşbu sözleşmenin şartlarına ve koşullarına uymadığınız takdirde (i) derhal uygulamayı kullanmayı durdurmalı, (ii) uygulamayı mobil cihazınızdan kaldırmalısınız (bu uygulamayı kaldırmanız ve silmeniz anlamına gelir) ve (iii) uygulamayı tekrar kullanmanız size açık izin verilene kadar uygulamayı herhangi bir mobil cihazda kullanmanız yasak olacaktır. uygulamanın zaman zaman gerektirdiği sistem izinlerini kabul etmemeniz durumunda, uygulamayı veya işlevlerinin belirli bir kısmını kullanamayacağınızı lütfen unutmayınız. Hizmeti kullanmak için gereken tüm donanım, telekomünikasyon ve diğer hizmetlerin edinimi, korunması ve ödenmesinden kendiniz sorumlusunuzdur.
10. Şirketin Mülkiyet Hakları: Mülkiyet hakları ile ve kanunlarla korunan hizmete sahibizdir. Ticari unvanlarımız, ticari markalarımız ve hizmet markalarımız gitmesin ve ilişkili her bir logoyu içermektedir. Hizmette bize ait olmayan tüm ticari unvanlar, ticari markalar, hizmet markaları ve logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Ticari unvanlarımızı, ticari markalarımızı, hizmet markalarımızı veya logolarımızı, bize ait olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak veya karışıklığa yol açabilecek bir şekilde kullanamazsınız. Hizmette yer alan hiçbir şey, sahibinin açık yazılı izni olmaksızın ticari unvan, ticari marka, hizmet markası veya logoyu kullanma hakkı verdiği şekilde yorumlanmamalıdır.
11. Üçüncü Taraf Materyalleri; Hizmeti kullanımız ile ürün ilanları ve diğer sunumlar da dahil üçüncü şahıslar tarafından sunulmuş olan belirli bilgilere, ürünlere, hizmetlere ve diğer materyallere ("Üçüncü Taraf Materyalleri") erişebilir veya söz konusu Üçüncü Taraf Materyallerinin gönderilmesine veya iletilmesine izin verilebilmektedir.
Üçüncü taraf materyallerini kontrol etmemekte veya onaylamamaktayız ve üçüncü taraf materyallerinden sorumlu değiliz ve bunlar hakkında herhangi bir beyan ve tekeffülde bulunmamaktayız. Üçüncü taraf materyallerini gözlemlemeyebiliriz ve herhangi bir zamanda, hizmet üzerinden üçüncü taraf materyallerine erişimi engelleyebilir veya devre dışı bırakabiliriz. Hizmet üzerinden üçüncü taraf materyallerinin mevcudiyeti, söz konusu üçüncü taraf materyalleri sağlayıcısını onayladığımız veya üçüncü taraf materyalleri sağlayıcısı ile herhangi bir ilişkimiz olduğunu göstermemektedir.
ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNİ RİSKİ SİZE AİT OLMAK ÜZERE KULLANMAKTASINIZ VE KULLANIMINIZ BU ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNE UYGULANAN İLAVE HÜKÜM VE POLİTİKALARA TABİ OLACAKTIR (ÖRNEĞİN SÖZ KONUSU ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNİN SAĞLAYICILARININ HİZMET KOŞULLARI VEYA GİZLİLİK POLİTİKALARI).
12. GARANTILERİN SINIRI: UYGULANABİLİR YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE: (A) HİZMET VE HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİ, ŞİRKET TARAFINDAN AÇIK, ZIMNİ VEYA YASAL HİÇBİR GARANTİ OLMAKSIZIN "OLDUĞU GİBİ", "OLDUĞU YERDE" VE "BULUNDUĞU YERDE " TARAFIMIZDAN SİZE SUNULMAKTADIR; VE (B) ŞİRKET, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, İHLAL OLMAMASI VE MÜLKİYETE İLİŞKİN GARANTİLER DAHİL, HİZMET VE HERHANGİ BİR ÜRÜN İLANINA VE ÜÇÜNCÜ TARAF MATERYALLERİNE İLİŞKİN HERHANGİ BİR GARANTİYİ REDDETMEKTEDİR. (BU BÖLÜMDEKİ VEYA SÖZLEŞMENİN BAŞKA BİR YERİNDEKİ) HER TÜRLÜ RET HEM ŞİRKET HEM BAĞLI KİŞİLERİ, HEM DE AYRI AYRI BUNLARIN HİSSEDARLARI, DİREKTÖRLERİ, GÖREVLİLERİ, ÇALIŞANLARI, BAĞLI KİŞİLERİ, VEKİLLERİ, TEMSİLCİLERİ, LİSANS VERENLERİ, TEDARİKÇİLERİ VE HİZMET SAĞLAYICILARI (HEP BERABER, "BAĞLI ORTAKLIKLAR") VE AYRI AYRI BUNLARIN HALEFLERİ VE DEVRALANLARI İÇİN DE GEÇERLİDİR.
Hizmetin güncel, eksiksiz, doğru veya güvenli olduğuna veya olacağına veya hizmete erişimin kesintiye uğramayacağına dair bir garanti vermemekteyiz. Hizmet, bu sözleşmeyi ihlal eden veya sözleşmeyle çelişen yanlışlar, hatalar ve materyaller içerebilir. Bunun yanında, üçüncü şahıslar da hizmette yetkileri olmadan değişiklikler yapabilir. Böyle bir değişikliği fark ederseniz, lütfen bu değişikliğin ne olduğunun bir tarifini ve hizmet içindeki konumunu bilgi@gitmesin.com adresinden bizimle paylaşınız.
13. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI: Uygulanabilir yasaların izin verdiği en geniş ölçüde:
A. şirket, herhangi bir sözleşme, (ihmal dahil) haksız fiil, kusursuz sorumluluk veya başka bir kavram tahtında, kar kaybı, veri kullanımı, diğer maddi olmayan varlıkların kaybı, (herhangi bir sunumun üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi dahil) sunum güvenliğinin kaybına ilişkin zararlar dahil, herhangi bir dolaylı, arızi, bağlı, özel, emsal veya cezai hiçbir zarardan, bu zarar veya kayıpların olma olasılığı önceden bildirilmiş olsa dahi sorumlu olmayacaktır;
B. yukarıda belirtilenleri sınırlamaksızın, şirket, başka bir hizmet kullanıcısı ile uyuşmazlıklar dahil olmak üzere, sizin hizmeti kullanmanızdan veya kullanamamanızdan, veya herhangi bir ürün ilanlarından veya ürün ilanlarına ilişkin işlemlerden veya devirlerden, üçüncü taraf materyallerinden, doğan zararlardan sorumlu olmayacaktır;
C. hizmet ve üçüncü taraf materyalleri ile ilgili memnuniyetsizliğiniz için uygulayabileceğiniz tek ve münhasır çözüm hizmeti kullanmayı bırakmaktır;
D. şirketin sözleşmeden, (ihmal dahil) haksız fiilden veya başka türlü ortaya çıkan tüm zarar, kayıp ve dava sebepleri için azami yükümlülüğünün toplamı (i) eğer hizmeti kullanmanızdan ötürü tarafınızdan şirkete bir ödeme yapılmış ise bu ödemenin toplam miktarı (ii) ya da 10 amerikan doları'ndan (25 amerikan doları) daha büyük olanı ile sınırlı olacaktır. (bu bölümdeki veya sözleşmenin başka bir yerindeki) her türlü sorumluluk sınırı (hem şirketin, hem bağlı bağlı otaklıkları hem de ayrı ayrı bunların halefleri ve devralanları için geçerli olacaktır.
14. Tazminat: Uygulanabilir yasaların izin verdiği en geniş ölçüde; şirketi, bağlı ortaklıklarını, ayrı ayrı her birinin haleflerini ve devralanlarını,
A. hizmeti kullanımınız veya hizmet ile bağlantılı olarak faaliyetleriniz (sunumlar dâhil);
B. ürün İlanları, ürün ilanlarına ilişkin işlemler veya devir veya hizmetin diğer kullanıcıları ile aranızdaki uyuşmazlıklar;
C. bu sözleşmenin sizin tarafınızdan ihlali veya iddia edilen ihlalinden doğan veya bunlarla bağlantılı tüm iddialar, sorumluluklar, zararlar, hükümler, kararlar, kayıplar, maliyetler, giderler ve ödemeler (avukatlık ücreti dahil) karşında savunmayı, tazmin etmeyi ve zarardan beri kılmayı kabul etmektesiniz.
15. Fesih: Bu sözleşme feshedilene kadar geçerlidir. Şirket her zaman, önceden uyarıda bulunmaksızın, herhangi bir nedenle veya sebepsiz olarak hizmeti kullanmanıza son verebilir veya askıya alabilir. Böyle bir fesih veya askıya alma işlemi sonrasında Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir ve şirket hizmete erişiminizi bloke etmek için teknik ve/veya diğer önlemler alabilir.
16. Uygulanacak Hukuk: Bu sözleşmenin hükümleri, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yorumlanacaktır.
17. Bilgi veya Şikayetler: Hizmetle ilgili bir sorunuz veya şikâyetiniz varsa lütfen bilgi@gitmesin.com adresine bir e-posta gönderiniz. Aynı zamanda bizimle 1787 sok. No:20/2 Daire:5 Bostanlı, Karşıyaka/İzmir adresine yazarak veya +905054277276 numarasını arayarak da iletişime geçebilirsiniz.
18. Telif Hakkı İhlali İddiaları: İyi niyetli olarak hizmet ile erişilebilir olan materyallerin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, siz (veya vekiliniz), şirketin söz konusu ilanı kaldırmasını veya ilana erişimi bloke etmesini talep eden, posta, e-posta ile yazılı bir ihtarı şirkete gönderebilir. İyi niyetle birinin hatalı bir şekilde size karşı telif hakkı ihlal ihtarı kayda geçirdiğini düşünüyorsanız, şirkete bir karşı ihtar gönderebilirsiniz.
19. Değişiklikler: Revize edilmiş sözleşmeyi, hizmet üzerinden ilan etmek dahil, söz konusu değişiklikleri size makul iletişim araçları ile bildirim yaparak bu sözleşmeyi zaman zaman tadil edebiliriz. Söz konusu değişiklikler, revize edilmiş, söz konusu değişiklikleri içeren sözleşmeyi ilan etmiş olduğumuz veya başka şekilde söz konusu değişikliklerden sizi haberdar ettiğimiz tarihten önce aramızda ortaya çıkmış olan uyuşmazlıklara uygulanmayacaktır.
Bu sözleşmenin herhangi bir değişiklikten sonra hizmeti kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Yukarıdaki "son güncelleme" ifadesi, bu sözleşmenin en son ne zaman tadil edildiğini belirtir. Herhangi bir sorumluluğumuz olmadan her zaman hizmetin tamamını veya bir kısmını değiştirebilir ya da durdurabiliriz; hizmeti kullanmak için gerekli ücretleri yükleyebiliriz, değiştirebiliriz veya kaldırabiliriz; hizmet kullanıcılarının tamamına veya bir kısmına fırsatlar sunabiliriz.
20. Diğer: Bu sözleşme, sizinle şirket arasında herhangi bir ortaklık, ortak teşebbüş, işçi- işveren, acente veya franchise veren-franchising alan ilişkisi yaratmaz ve bu şekilde yorumlanamaz. Bu sözleşmenin herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olduğu tespit edilirse, söz konusu hüküm bu sözleşmeden ayrılabilir kabul edilecek ve ayrılan bu kısım kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Bu sözleşme kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin bir kısmını veya tamamını, önceden verilmiş açık yazılı onayımız olmadığı sürece temlik edemez, devredemez veya alt lisanslayamazsınız. Bu sözleşme kapsamındaki hak veya yükümlülüklerimizin bir kısmını veya tamamını, herhangi bir kısıtlama olmaksızın temlik edebilir, devredebilir veya alt lisanslayabiliriz. Taraflardan birinin bu sözleşme altındaki ihlal veya temerrütten feragat etmesi, önceki veya sonraki ihlal veya temerrütlerden de feragat olarak addedilmeyecektir. Burada yer alan herhangi bir başlık, alt başlık veya bölüm başlığı sadece kolaylık sağlamak içindir ve kesinlikle herhangi bir bölümü veya hükmü tanımlayıp açıklamaz. Tekil olarak tanımlanan tüm terimler, çoğul olarak kullanıldığında da uygun olduğu ve aksi belirtilmediği sürece aynı anlama gelecektir. İşbu sözleşmede "dahil" ibaresinin veya onun varyasyonlarının herhangi bir şekilde kullanılması "sınırlı olmaksızın" ifadesi tarafından takip ediliyormuş gibi yorumlanacaktır. Bu Sözleşme, işbu Sözleşmede yer alan tüm hüküm ve koşullar dahil olmak üzere, sizinle Şirket arasındaki, Sözleşmenin konusu ile ilgili olan sözleşmenin tamamını teşkil eder ve söz konusu konuyla ilgili olarak sizinle Şirket arasında önceden veya eşzamanlı olarak yapılmış olan yazılı veya sözlü tüm anlaşmaların veya mutabakatların yerine geçer. Size bildirimler (bu Sözleşmedeki değişikliklere ilişkin bildirimler de dahil olmak üzere) Hizmette ilan edilerek, e-postayla (her durumda uzantılar içerecek şekilde) veya normal posta yoluyla yapılabilir. Hiçbir sınırlama olmaksızın, işbu Sözleşme'nin basılı hali ve elektronik ortamda verilen herhangi bir bildirim, bu Sözleşme'den doğan veya bu Sözleşme ile ilgili olan adli veya idari işlemlerde, orijinal ve basılı olarak meydana getirilen edilen iş belgeleri ve kayıtların kabul edildiği ölçüde ve aynı şartlara tabi olarak kabul edilebilir olacaktır. Şirket, kontrolü dışındaki herhangi bir nedenden ötürü yükümlülüğünü yerine getirememesinden dolayı sorumlu değildir.

20 (yirmi) maddeden ibaret işbu sözleşme, kullanıcı tarafından her bir hükmü okunarak ve bütünüyle anlaşılarak elektronik ortamda onaylanmak suretiyle, onaylandığı an itibariyle yürürlüğe girmiştir.